#InternetRzeczy #IoT # Internet of Things

OTWÓRZ SIĘ NA IoT

Wprowadź innowacje bazujące na IoT i tym samym zmień swoją organizację. Wykorzystaj potencjał inteligentnych systemów (oprogramowanie, sensory, czujniki, kamery) posiadających dostęp do Internetu, komunikujących się i przysyłających dane w czasie rzeczywistym.

IoT

Internet Rzeczy wymusza zmiany i innowacje. Osiągnięcie efektywności w wykorzystaniu nowych narzędzi będzie możliwe dzięki opracowaniu i stworzeniu nowego modelu operacyjnego opartego na funkcjonowaniu w sieci. Pomożemy Ci zrozumieć najnowsze trendy oraz dostosować tradycyjne procesy biznesowe do nieustannie zmieniających się warunków i rozwoju IoT.

Zaprojektowanie innowacyjnych rozwiązań

Specjalizujemy się w projektowaniu rozwiązań opartych o koncepcje Internetu Rzeczy (IoT). Niezależnie czy działasz w branży produkcyjnej, detalicznej, hotelarstwie, gastronomii czy administracji, pomożemy Ci przeanalizować Twoje potrzeby w zakresie systemów IT i zaprojektujemy rozwiązania bazujące na koncepcji Internetu Rzeczy.

Analiza rynku urządzeń smart

Urządzenia smart, fabryka połączona z siecią, zdalne monitorowanie – to tylko nieliczne produkty wykorzystujące Internet Rzeczy (IoT) dostępne obecnie na rynku. Przeanalizujemy dla Ciebie rynek rozwiązań wykorzystujących Internet Rzeczy i pomożemy dobrać najlepsze rozwiązania dopasowane do celów Twojej organizacji.

POZNAJ KLUCZOWE KORZYŚCI

Rozwój przez wprowadzenie innowacji

Stworzenie nowego modelu biznesowego opartego na komunikacji sieciowej

Zwiększenie rentowości i redukcja w zakresie powtarzalnych czynności

Liderzy rynku muszą być otwarci na IoT

Internet Rzeczy powoduje, że jedyną z stałą w dzisiejszym świecie jest niepewność. Dążąc do osiągnięcia przewagi konkurencyjnej niezbędne jest zatem otwarcie się na ciągły rozwój i nowoczesne trendy technologiczne. Porozmawiaj z naszymi ekspertami i sprawdź jak IoT wpływa na rozwój Twojej organizacji.

GRUPA USŁUG POWIĄZANYCH

Celem zwiększenia wartości Twojej firmy oferujemy kompleksowe usługi doradztwa biznesowego.

DOBÓR ROZWIĄZAŃ IT

Rozwiązania IT mają ogromny wpływ na funkcjonowanie organizacji, a w szczególności realizację procesów biznesowych oraz bezpieczeństwo danych przez nią przechowywanych.

Strategia digital

Zbuduj z nami strategię digital i poznaj ogrom możliwości płynących z zastosowania nowoczesnych narzędzi digitalowych dopasowanych do Twoich celów biznesowych.

Strategia informatyzacji

Dzisiaj, bardziej niż kiedykolwiek, organizacje muszą podejmować decyzje biznesowe wspierając się wysokiej jakości informacją i osiągać doskonałość operacyjną, dzięki niezawodności i skutecznemu zastosowaniu technologii.

INŻYNIERIA OPROGRAMOWANIA

Pomagamy organizacjom w optymalizacji procesu rozwoju oprogramowania w celu zwiększenia wydajności prac programistycznych i jakości oprogramowania.