#Digital #ecommerce #omnichannel

JAK POKONAĆ KONKURENCJĘ W ERZE CYFRYZACJI

Pomagamy naszym klientom zwiększać swoje zyski poprzez zbudowanie nowoczesnej strategii biznesowej opartej o e-commerce i omnichannel.

Omnichannel strategy

Przygotujemy dla Ciebie analizę obecnych działań oraz uzgodnimy wspólnie kierunki strategii omnichannel. Sprawnie dobrane kanały komunikacji pozwolą na osiągnięcie zaplanowanych korzyści, w tym skuteczne przyciągnięcie, zaangażowanie i utrzymanie współczesnego odbiorcy usług i produktów.

Serwisy e-commerce

Pomożemy Twojej organizacji stworzyć najlepszy serwis e-commerce. Zidentyfikujemy cele serwisu e-commerce, grupę docelową, zaplanujemy content i pomożemy w uruchomieniu serwisu. Dzięki innowacyjnym pomysłom i rozwiązaniom oraz dobrze rozplanowanej witrynie zbudujesz pozytywną wizytówkę swojej marki.

Quality Assurance

Przekształcimy wspólnie procesy biznesowe potrzebne do odniesienia sukcesu w dzisiejszym świecie zorientowanym na klienta. Pomożemy Ci zaprojektować i wdrożyć kompleksowe rozwiązanie, które pozwoli Ci na realizację sprzedaży omni-channel. W odróżnieniu od agencji interaktywnych posiadamy kompetencje w zakresie projektowania architektury i wdrożeniach systemów IT.

POZNAJ KLUCZOWE KORZYŚCI

SPRAWNE WDROŻENIE OMNICHANNEL STRATEGY

POWIĘKSZENIE PRZEWAGI KONKURENCYJNEJ

PRZYCIĄGNIĘCIE, ZAANGAŻOWANIE I UTRZYMANIE NOWYCH KLIENTÓW

CZYM WYRÓŻNIAMY SIĘ NA RYNKU?

Łączymy wieloletnie doświadczenie w zakresie projektowania i architektury rozwiązań informatycznych dopasowanych do procesów biznesowych funkcjonujących u klienta z najnowszymi trendami omni-channel retailing.

GRUPA USŁUG POWIĄZANYCH

Celem zwiększenia wartości Twojej firmy oferujemy kompleksowe usługi doradztwa biznesowego.

Strategia digital

Zbuduj z nami strategię digital i poznaj ogrom możliwości płynących z zastosowania nowoczesnych narzędzi digitalowych dopasowanych do Twoich celów biznesowych.

Strony internetowe, pozycjonowanie i social media

Stwórz z nami kompleksowy wizerunek swojego biznesu w Internecie z zastosowaniem nowoczesnej szaty graficznej strony www. Pokaż klientom, że istniejesz wykorzystując social media i content marketing.

Analiza digital

Współczesny świat niesie ze sobą szereg korzyści z zastosowania Big Data, wizualizacji i analizy danych oraz modeli operacyjnych opartych na analityce. Analityka danych staje się dzisiaj motorem napędowym każdej organizacji. Poznaj razem z nami świat Big Data i osiągnij korzyści płynące z jej zastosowania.

Optymalizacja procesów biznesowych

Optymalizacja procesów biznesowych stanowi kluczowy etap projektów związanych z reorganizacją lub wdrożeniem nawet małych zmian w funkcjonowaniu firmy pozwalających na osiągniecie przewagi konkurencyjnej na rynku.