#Digital #StronaWWW #SocialMedia #ContentMarketing

WIZERUNEK TWOJEGO BIZNESU W ERZE CYFRYZACJI

Stwórz z nami kompleksowy wizerunek swojego biznesu w Internecie z zastosowaniem nowoczesnej szaty graficznej strony www. Wyróżnij się wykorzystując social media i content marketing.

Analiza obecnego
wizerunku online

Przeprowadzimy indywidualny audyt obecności Twojej marki w Internecie. Ustalimy zakres zmian, które będą musiały zostać zdrożone w celu osiągnięcia postawionych przez Ciebie celów biznesowych oraz opracujemy skuteczną strategię, obejmującą różne techniki i narzędzia digital.

Zaprojektowanie nowoczesnej strony internetowej

Projektujemy responsywne strony www, dostosowane do wyświetlania na urządzeniach mobilnych. Dzięki innowacyjnym pomysłom i rozwiązaniom oraz dobrze rozplanowanej witrynie zbudujesz pozytywną wizytówkę swojej marki i przyciągniesz potencjalnych odbiorców. Przeprowadzimy dla Ciebie także kampanie SEO i SEM.

Kreowanie wizerunku w mediach społecznościowych

Poznaj możliwości social mediów i utrzymuj na bieżąco relacje z klientami. Dzięki obecności na profilach tj. Facebook, Twitter, Google+, Instagram, YouTube pomożemy Ci nie tylko wypromować biznes, ale także zdobyć wiedzę o potrzebach i oczekiwaniach klientów. Skutecznie docieraj do swojej grupy docelowej dzięki obecności w social mediach.

POZNAJ KLUCZOWE KORZYŚCI

Nowoczesny wizerunek firmy w Internecie

Zbudowanie pozytywnych relacji z klientami

Większa ilość zapytań sprzedażowych lub dokonanych zakupów

Zbuduj z nami wizerunek Twojego biznesu w Internecie

Zyskaj klientów dzięki publikacji wartościowych i atrakcyjnych treści dopasowanych do określonej grupy docelowej. Pomożemy Ci szybko zbudować relację z klientem poprzez zastosowanie różnych form content marketingu – blog, webinaria, ikonografiki, video, ebooki, artykuły eksperckie.

GRUPA USŁUG POWIĄZANYCH

Celem zwiększenia wartości Twojej firmy oferujemy kompleksowe usługi doradztwa biznesowego.

Strategia digital

Zbuduj z nami strategię digital i poznaj ogrom możliwości płynących z zastosowania nowoczesnych narzędzi digitalowych dopasowanych do Twoich celów biznesowych.

E-Commerce i Omni-channel

Pomagamy naszym klientom zwiększać swoje zyski poprzez zbudowanie nowoczesnej strategii biznesowej opartej o e-commerce i omnichannel.

Analiza digital

Współczesny świat niesie ze sobą szereg korzyści z zastosowania Big Data, wizualizacji i analizy danych oraz modeli operacyjnych opartych na analityce. Analityka danych staje się dzisiaj motorem napędowym każdej organizacji. Poznaj razem z nami świat Big Data i osiągnij korzyści płynące z jej zastosowania.

Internet rzeczy

Wprowadź innowacje bazujące na IoT i tym samym zmień swoją organizację. Wykorzystaj potencjał inteligentnych systemów (oprogramowanie, sensory, czujniki, kamery) posiadających dostęp do Internetu, komunikujących się i przysyłających dane w czasie rzeczywistym.